MÖBLER / Bord / Spelbord 17453321
nr 1745 3321
Spelbord
Schack. Bredd: 108 cm. Djup: 54 cm, fällbara ben
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 december 2025
kl 18:24:10
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)