MÖBLER / Bord / Spelbord 17453321

nr 1745 3321

Spelbord

Schack. Bredd: 108 cm. Djup: 54 cm, fällbara ben

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 december 2025
kl 18:24:10