MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9963275

nr 996 3275

Serveringsvagn

Ek, längd: 77 cm, djup: 35 cm, höjd: 67 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 23 november 2015
kl 20:04:24