KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer (dds) 4878446
nr 487 8446
Skulpturer (dds)
2 st, Torsten Fridh, Gips & Terrakotta, höjd: 16-28 skador/lagningar
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 september 2007
kl 16:45:52
150 kr
200 kr
250 kr