MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 8225630
nr 822 5630
Bokhylleskåp
1940-/50-tal, längd: 100 cm, djup: 40 cm, höjd: 174 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2013
kl 20:20:53
25/4 21:18:11