KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 8022482
nr 802 2482
Kopparstick
"Introductio Geographica" 1762, Preisler, 26 x 26 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 januari 2013
kl 19:38:35
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr