MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 16034467
nr 1603 4467
Matsalsgrupp
7 delar, 1960-tal, (ej ilägg), diameter: 110, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:09:10
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.800 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr