MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / SnurrfÃ¥tölj 5911759

nr 591 1759

Snurrfåtölj

1960-tal

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

950 kr

måndag 27 juli 2009
kl 19:46:23