KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14796198
nr 1479 6198
Stig-Ã…ke Lund
(f. 1932), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, "Stadsgården". Olja på duk, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 52x64 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:24:01
5/7 19:28:43
1.500 kr
18/7 19:19:02
Stig-Ã…ke Lund
Läs mer om Stig-Ã…ke Lund