KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073205

nr 1307 3205

Rolf Hellström, "Vid en Sörmländsk insjö". Signerad. Olja på duk, 50x73cm, lös i ramen.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 februari 2020
kl 19:17:17

17/2 13:55:38 1      Vinnande bud