KONST / Litografier / Färglitografier 17334131
nr 1733 4131
Endre Lukoviczky
(f. 1939), Ungern
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad Ea 1984. Färglitografi, daterad bildmått: 44x30 cm, yttermått inklusive ram: 60x45 cm
Endre Lukoviczky, bildkonstnär född 1939.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 18:07:46
19/10 13:01:29