MÖBLER / Bord / Damskrivbord 6082734

nr 608 2734

Damskrivbord

20-tal, bemålat, längd: 83, djup. 44, höjd. 71

Kondition: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 2 november 2009
kl 19:49:10