MÖBLER / Bord / Damskrivbord 6082734
nr 608 2734
Damskrivbord
20-tal, bemålat, längd: 83, djup. 44, höjd. 71
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 november 2009
kl 19:49:10
500 kr
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr