MÖBLER / Bord / Soffbord 8192149

nr 819 2149

Soffbord

Märkt G V Jensen, 1950-tal, , längd: 118, djup: 62, höjd: 38

Kondition: slitage

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 8 april 2013
kl 19:31:33