nr 561 3096
Tallrikar
6 st. Kina, 1800-tal, nagg
| Utrop: |
300 kr |
| Såld: |
650 kr |
måndag 19 januari 2009 kl 18:09:43
| Tid |
Kund |
Bud |
550 kr
450 kr
550 kr
600 kr