ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Bok 3412298
*
nr 341 2298
Bok
Marc Chagall, Keramik & Skulpturer,
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 december 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/12 14:10:42
1
350 kr
20/12 15:55:30
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bok böcker keramik & skulpturer marc chagall
-
7005 Bokhylla
11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:28
-
7137 Bokhylla
2 sek, 1960-tal, skjutdörrar. Bredd: 100 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:49
-
7022 Bokstöd
ett par, 1920-tal. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09
-
7100 Bokverk
12 st, Viktor Rydberg, Albert Bonniers förlag
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:58
-
7039 Piano/bokhylle..
Figural. Längd: 27 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:40
*
Bok
nr 341 2298
Bok
Marc Chagall, Keramik & Skulpturer,
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 december 2004 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/12 14:10:42 | 1 | 350 kr |
| 20/12 15:55:30 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bok böcker keramik & skulpturer marc chagall
-
7005 Bokhylla
11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:28 -
7137 Bokhylla
2 sek, 1960-tal, skjutdörrar. Bredd: 100 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:49 -
7022 Bokstöd
ett par, 1920-tal. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09
-
7100 Bokverk
12 st, Viktor Rydberg, Albert Bonniers förlag
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:58 -
7039 Piano/bokhylle..
Figural. Längd: 27 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:40



