MÖBLER / Bord / Soffbord 9952110
*
nr 995 2110
Soffbord
Ek, Ekselius, 1965, längd: 123 cm, djup: 81 cm, höjd: 56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:51:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 14:51:41
1
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord ekselius soffbord
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:48
-
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:51
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2110
Soffbord
Ek, Ekselius, 1965, längd: 123 cm, djup: 81 cm, höjd: 56 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/11 14:51:41 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord ekselius soffbord
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:48 -
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:51



