KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 14739080

nr 1473 9080

Lars-Olof Gynning

(1920-2003), Sverige

Tuschteckning, Signerad, katt, 38x27cm, yttermått inklusive ram: 53x43cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 juni 2022
kl 18:22:33

3/6 20:03:37 1      Vinnande bud

Lars-Olof Gynning

Läs mer om Lars-Olof Gynning