KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affischer 14088336

nr 1408 8336

Affischer

2 st, Ryssland. Litografiska affischer. Signerade, Moskva 1969. Bladets mått: 58x76cm, oramad, oramade lösa blad

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 juli 2021
kl 20:19:37

15/7 19:34:16 1      Vinnande bud