MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 8516061
nr 851 6061
Skänk
1800-tal, längd: 120 cm, djup: 48 cm, höjd: 128 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 19:58:02
250 kr
300 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr