SILVER & METAL / Silver / Stop 16449285

nr 1644 9285

Stop

silver, troligen 1800-tal, lock med mynt Christian IV av Danmark 1613. Height: 18, 5 cm,

silver, troligen 1800-tal, lock med mynt Christian IV av Danmark 1613. Höjd: 18,5 cm. Vikt: 384 g. Ej stämplar

3600

SEK 4400

Monday September 23 2024
at 18:35:54

Silver