KONST / Litografier / Färglitografi 17309261
nr 1730 9261
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad EA, Lundagård. Färglitografi, bildmått: 55x42 cm, yttermått inklusive ram: 77x63 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 20:49:17
13/10 13:37:57
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann