KONST / Litografier / Färglitografi 14687524

nr 1468 7524

Roland Jonsson

(f. 1958), Sverige

Fågel. Signerad, numrerad 68/190. Färglitografi, bildmått: 40x58cm, yttermått inklusive ram: 66x79cm

Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 18:05:43

17/5 19:41:17 1      Vinnande bud

Roland Jonsson

Läs mer om Roland Jonsson