FURNITURE / Tables / Writing desk 6002106
nr 600 2106
WRITING DESK
med uppsats, 1930s, birch wood, length: 103, width: 70, height: 76 + 25, (ytskador),
med uppsats, 1930-tal, björk, längd: 103, djup: 70, höjd: 76 + 25
Condition: slitage, skador
300
SEK 2100
Monday September 21 2009
at 17:32:57
500 kr
550 kr
800 kr
850 kr
2.000 kr
1.700 kr