MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11887365
nr 1188 7365
Byrå
Gustaviansk stil, 1800-tal. Stenskiva. Längd: 78. Djup: 46 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 juni 2018
kl 19:04:37
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
Den Gustavianska stilen