KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13524601
nr 1352 4601
Torkel Dahlstedt
(f. 1942), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 4/5. Motivet: 4,5x4
Torkel Dahlstedt, svensk målare, skulptör och grafiker född i Uppsala 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:08:49
5/10 18:38:59
Torkel Dahlstedt
Läs mer om Torkel Dahlstedt