GLASS & CERAMICS / Glass / Glass set 10926468
nr 1092 6468
GLASS SET
33 pieces, 1930s, minor cracks.
33 delar, 30-tal
Condition: nagg
800
SEK 250
Monday February 27 2017
at 18:43:30
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)