KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12455176
nr 1245 5176
Ann-Marie Enlund
(1925-2010), Sverige
Akvarell, "I min ateljé". Signerad, daterad -89, bladets mått: 30x39,5 cm
Ann-Marie Enlund, svensk bildkonstnär född 1925, död 2010.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:23:59
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
Ann-Marie Enlund
Läs mer om Ann-Marie Enlund