KONST / Litografier / Färglitografi 16926142
nr 1692 6142
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Signerad, numrerad 76/100, daterad -78. Färglitografi, bildmått: 36x43 cm, yttermått inklusive ram: 52x62 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 april 2025
kl 19:36:13
7/4 17:19:12
7/4 18:52:21
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren