MÖBLER / Bord / Kuvertbord 14577253
nr 1457 7253
Kuvertbord
Intarsia, med mässingskant, trissor. Bredd: 67 cm. Djup: 69 cm. Höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:47:56
350 kr