KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696024

nr 1569 6024

oidentifierad rysk konstnär, Visilov. Kvinnofigur. Signerad. Olja på duk, 103x53 cm, yttermått inklusive ram: 106x57 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 9 oktober 2023
kl 19:55:33