KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 17142051

nr 1714 2051

Gerhard Albe

(1892-1965), Sverige

Etsningar, 5 st, Signerad, Marina, yttermått inklusive ram: 35x50 ca

Gerhard Albe, svensk målare född 1892 i Stockholm, död 1965 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:26:15

27/7 19:22:44 1      Vinnande bud

Gerhard Albe

Läs mer om Gerhard Albe