KONST / Litografier / Färglitografi 9467597
nr 946 7597
Färglitografi
signerad. 117/210, Träd, motivet: 36x30
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 mars 2015
kl 18:42:07
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr