KONST / Litografier / Färglitografi 15018395
nr 1501 8395
Bengt Böckman
(1926-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 133/199 cm, yttermått inklusive ram: 23x26, yttermått inklusive ram: 43x52 cm
Bengt Böckman, svensk målare, tecknare och grafiker född i Lund 1926, död 2014.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:18:46
7/11 20:12:21
Bengt Böckman
Läs mer om Bengt Böckman