ART / Oil paintings / Oil painting 11809293
nr 1180 9293
Sten Ahlberg
(f. 1952), Sverige
Sten Ahlberg (b. 1952), Sverige. "Kvällsbris", signerad. Olja på duk, 38x46 cm,
OIL PAINTING, "Kvällsbris", signerad. Olja på duk, 38x46 cm
Sten Ahlberg, Swedish painter, born 1952.
800
SEK 300
Monday April 30 2018
at 19:51:41
28/4 08:59:27