KONST / Litografier / " digital målning" 16306379
nr 1630 6379
Margareta Ternström
(f. 1933), Sverige
" digital målning", "From Black Unknown". Signerad, numrerad 3/3, daterad 2010, metall, ej ramad, 40x40 cm
Margareta Ternström, svensk målare född 1933.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:05:17
28/6 14:20:47
Margareta Ternström
Läs mer om Margareta Ternström