KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15565071
nr 1556 5071
Eigil Thorell
(1933-2010), Sverige
Etsningar, 3 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
Egil (Eigil) Thorell, svensk bildkonstnär född 1933, död 2010.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 18:58:16
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Eigil Thorell
Läs mer om Eigil Thorell