KONST / Litografier / Litografi 16259318
nr 1625 9318
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Litografi, "Mick Jagger". Signerad, numrerad ac, yttermått inklusive ram: 105x75 cm
Kondition: skadad glasskiva, fuktskadad i nederkant,
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:31:29
1/6 10:46:10
Robert Benson
Läs mer om Robert Benson