GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 17222010

nr 1722 2010

Tallrikar

4 + 1 st, Kina, blåvitt kompaniporslin, Dia 23,5-24 cm

Kondition: slitage, skador, nagg, lagad

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 8 september 2025
kl 19:09:16