GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 5038443

nr 503 8443

Stekfat

1700-tal, kompaniporslin, nagg, längd: 36

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 14 januari 2008
kl 17:20:33