KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 4333186
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita gamla stan pastell stockholmsmotiv vattenfärg
-
7166 Pastell
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:58
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita gamla stan pastell stockholmsmotiv vattenfärg
-
7166 Pastell
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:58



