KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12111091
nr 1211 1091
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1975, numrerad 62/210. Motivet: 12x16
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:17:23
10/10 20:12:32
100 kr
21/10 21:42:24
22 okt
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist