KONST / Litografier / Färglitografi 10256015
nr 1025 6015
Färglitografi
Johan Pettersson, 9/240, signerad, -96, motivet: 18x16
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:21:30
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
14 mar