KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108304
nr 1610 8304
Rolf Mellström
(1896-1953), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1945, fåglar. Olja på pannå, 109x238 cm, yttermått inklusive ram: 120x251 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 1 april 2024
kl 18:45:03
3.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
Rolf Mellström
Läs mer om Rolf Mellström