KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 15417518
nr 1541 7518
Gouache
Stig Hernborg, Kvinnostudie, Signerad. 66. Bildmått: 39x47 cm, yttermått inklusive ram: 51x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:29:32
16/5 08:33:24
Gouache