GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 9502279
nr 950 2279
Servisdelar
ca 25 del. Fasan, Gustafsberg
Kondition: nagg, krackeleringar
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 mars 2015
kl 18:51:22
100 kr
250 kr