MÖBLER / Bord / Skrivbord 14886230
nr 1488 6230
Skrivbord
1800-tal, med Jalusi, England, utdragsskivor, på trissor. Bredd: 102. Djup: 76 cm. Höjd: 102 cm
Kondition: slitage, ostadigt ben
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:11:35
2/9 11:28:34
3.600 kr
5/9 19:24:01