KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8181089
nr 818 1089
Träsnitt
Susanne Hellström-Triumf, 1/7, signerad, motivets mått: 53x38
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2013
kl 18:18:31
1/4 14:34:24
Träsnitt
nr 818 1089
Träsnitt
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 1 april 2013 |
| 1/4 14:34:24 | 1 | Vinnande bud |