KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16873104
nr 1687 3104
Akvareller
Oidentifierad konstnär. Triptyk. Signerad BUS, katter, yttermått inklusive ram: 65x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:41:47
100 kr