KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14445082
nr 1444 5082
Georges Laporte
(1926-2000), Frankrike
Akvareller, + litografi, 3 st, Yttermått inklusive ram: 37x27, yttermått inklusive ram: 43x33, akvarell. Signerad
GeorgesLaporte, fransk bildkonstnär född 1926, död 2000.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:06:06
19/1 22:11:40
Georges Laporte
Läs mer om Georges Laporte