KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13005399
nr 1300 5399
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Akvarell, Blomsterstilleben. Signerad. Motivet: 45x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:03:57
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona