ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 8527516

nr 852 7516

WATERCOLOUR

19th century, unsigned, 13x16,

1800-tal, osignerad, 13x16

1000

SEK 900

Monday October 14 2013
at 19:46:37

14/10 13:16:26 1      800 kr
14/10 18:40:59 2      Vinnande bud